Yeşilbahçe Mh. Metin Kasapoğlu Cd. Arkadaş Apt. No: 69/3
Bizi Arayın: +90 242 316 66 36

Kliniğimiz

Dt. Gökçen ÇAĞLARCA PAKİR

Diş Hekimi

Antalya 1982 doğumludur. 2005 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini derece ile bitirdikten sonra kendini implant, estetik restorasyonlar ve gülüş tasarımı alanında yurt içi ve yurt dışı çeşitli eğitim ve seminerlere katılarak geliştirmiştir.

2005 Yılında katıldığı Branemark System & NobelReplace System eğitimi ve 2007 yılında Dr Niznick Dental Implant Eğitim Seminerleri ile Implant konusundaki yetkinliğini kazanmıştır.

2011 yılında Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim dalında asistanlık yapmıştır. 2005 yılında başladığı serbest meslek hayatına eşi ile birlikte butik kliniklerinde devam etmektedir. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Bir kız çocuk annesidir.

Dr. Murat Halim PAKİR

Ortodonti Uzmanı

1970 Yılında Ankara’da doğdum, Antalyalıyım. Ankara Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1995 yılında mezun oldum. Ortodonti Doktora ve Uzmanlık eğitimimi Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında 2004 yılında tamamladım. Doktora tez konum “Konuşma Sırasındaki Artikülasyon Bozuklukları ile Maloklüzyonlar Arasındaki İlişkiler’dir.” Doktora sonrası kısa bir süre SDÜ Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti ABD’da Öğretim Görevlisi olarak hizmet verdim. Serbest meslek hayatımı Antalya’da, 21.05.2005 tarihinden itibaren muayenehanemde sürdürmekteyim.

İki dönem Antalya Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu üyesi seçildim. Birçok sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olarak çalışıyorum. Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Ortodonti Derneği ve Avrupa Ortodonti Derneği üyesiyim. İyi derecede İngilizce biliyorum. Evliyim, bir çocuk babasıyım.

Sayılarla Biz

Kliniğimizde alanında uzman ve her gelişmeyi takip eden hekimlerimiz ile sağlıklı hayatlarınıza kavuşabilirsiniz.

23
Yıllık Tecrübe
700+
Sağlıklı Gülüş
100%
Memnuniyet

Sağlıklı Gülüşlerin Numarası +90 242 316 66 36

Mutlu Yorumlar

Dişlerimin düzensizliği ve verdiği rahatsızlık genel olarak huzursuzluk yaratıyordu. Murat Bey’in profesyonelliği ve elinin hafifliği ile tüm sıkıntılarımdan kurtuldum. Diş sağlığımla ilgili her türlü sorunu güler yüz, tatlı dille halledip bizi sağlığımıza kavuşturdu.

Filiz MERT

Kaplama tedavisi gördüm acısız bir tedavi oldu. Yapılan kaplamadan fazlasıyla memnunum renk vs hiçbir sorun yaşamadım ilk başta çok tedirgindim ama tanışınca anlayacaksınız bu tedirginlik hemen geçiyor.

Hakan ÇAM

Elit, ilgili, esprili, güler yüzlü. Bir hasta doktorundan daha ne bekleyebilir ki! İmplant'ım henüz yerleştirildiğinden yanak etimi ısırma riskim var ama her şeyin yolunda gideceğinden eminim; çünkü doktorlarıma güveniyorum.

Elif NUR